Kredyt gotówkowy

Kredyty i usługi finansowe

Finansowanie rozwoju, bieżących zobowiązań, projektów i inwestycji. Instrumenty finansowe dopasowane do potrzeb i możliwości firmy.

Kredyt gotówkowy

  • NA CZYM POLEGA KREDYT GOTÓWKOWY DLA FIRM?

Definicja tego terminu jest dość prosta. Kredyt gotówkowy to usługa oferowana przez bank lub instytucje pozabankową polegająca na udostępnieniu Klientowi konkretnej kwoty. Spłata takiego kredytu następuje w ratach indywidualnie ustalanych między kredytodawcą a kredytobiorcą. Wysokość kredytu gotówkowego uzależniona jest oczywiście od regularnej obsługi zobowiązania, czyli możliwości spłaty zadłużenia przez osobę zaciągającą kredyt. Zazwyczaj jest to kwota maksymalnie 500 000 zł, spłacana w okresie do 10 lat.
 

  • JAKIE KREDYTY GOTÓWKOWE SĄ NAJLEPSZE?

Podstawowymi instytucjami oferującymi kredyty gotówkowe dla firm są oczywiście banki. Prześcigają się one w ofertach kierowanych do potencjalnych kredytobiorców. Dzięki temu uzyskanie kredytu gotówkowego staje się coraz prostsze. Już nie trzeba spędzać godzin w placówkach banków, ani nawet posiadać konta w żadnym z nich. Powodem jest to, że coraz więcej instytucji proponuje kredyt gotówkowy online. Dodatkowo możemy skorzystać z licznych promocji, monitorujemy, rankingów i udogodnień. Gdy nie jesteśmy pewni, czy posiadamy zdolność kredytową, wystarczy krótkie hasło „kredyt gotówkowy – kalkulator” i już możemy sprawdzić, czy i gdzie otrzymamy kredyt, a także z jaką ratą do spłaty musimy się liczyć. Oczywiście przy wyborze danego kredytu, warto poradzić się specjalistów w tej dziedzinie, np. Marshal Lion.
 

  • NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC KREDYT GOTÓWKOWY?

Zaciągając kredyt gotówkowy pozabankowy dla firmy, należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Najważniejszym wyznacznikiem atrakcyjności kredytu jest jego oprocentowanie rzeczywiste, czyli tzw. stopa RRSO. Jest to nic innego, jak wyrażony procentowo całkowity koszt kredytu. Należy jednak pamiętać, że miara ta nie uwzględnia kosztów obsługi innych produktów takich, jak konto, karta kredytowa, czy ubezpieczenie, które trzeba nabyć chcąc skorzystać z danej oferty banku.

Zaciągając kredyt gotówkowy dla firm warto wiedzieć, że kredyty firmowe podlegają ustawie o kredycie konsumenckim. Według tych przepisów każdemu kredytobiorcy przysługuje prawo do odstąpienia od kredytu w ciągu 14 dni bez żadnych konsekwencji, a także możliwość spłacenia całości kredytu w dowolnym momencie, nie ponosząc z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.
 

Szczegóły oferty

Kwota
do 500 000 zł
Icon
Okres kredytowania
do 120 miesięcy
Icon
bez
zabezpieczeń
Icon
MINIMUM
FORMALNOŚCI
Icon
RÓWNIEŻ
Dla start-upów
Icon
  • Jak uzyskać kredyt gotówkowy?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na dole strony, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki. Sprawdzi także ile funduszy możesz uzyskać. A następnie poinformuje Cię o decyzji. Wszystko trwa bardzo krótko!