Kredyty hipoteczny

Kredyty i usługi finansowe

Finansowanie rozwoju, bieżących zobowiązań, projektów i inwestycji. Instrumenty finansowe dopasowane do potrzeb i możliwości firmy.

KREDYT HIPOTECZNY

Jest typowym kredytem na zakup nieruchomości. Maksymalna kwota, na jaką udzielany jest kredyt, wynosi najczęściej do 80% wartości nieruchomości w zależności od zdolności kredytowej przedsiębiorcy. Z kredytu hipotecznego sfinansowany może być lokal w biurowcu, wolnostojący budynek, działka pod zabudowę, hala produkcyjna i magazyn.

  • Jak wybrać kredyt inwestycyjny dla firm? 

W przypadku kredytu inwestycyjnego bardzo ciężko wskazać jest, która instytucja posiada najlepszą ofertę. Każdy wniosek potencjalnego kredytobiorcy jest analizowany indywidualnie i bardzo szczegółowo. Dopiero na podstawie analizy przedstawionych dokumentów instytucja formułuje propozycję kredytu. 

Istnieje jednak kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze placówki, w której chcemy złożyć wniosek o kredyt. Są to: 

  • Wartość kredytu w stosunku do kosztu inwestycji.
  • Karencja w spłacie – odłożenie w czasie spłaty pierwszej raty kredytu. Banki cechuje różne podejście do sposobu ustalania karencji. Niektóre liczą ją od momentu uruchomienia środków, inne zaś od chwili zakończenia inwestycji. Karencja w spłacie jest zjawiskiem bardzo korzystnym dla kredytobiorcy. Skraca ona czas pomiędzy koniecznością spłaty pierwszej raty kredytu a otrzymaniem pierwszych zysków z inwestycji.
  • Ubezpieczenie kredytu – bardzo dobra opcja chroniąca przed kłopotami związanymi z tzw. wypadkami losowymi, szczególnie polecana w przypadku kredytu dla małych firm.
  • Okres kredytowania – indywidualna decyzja banku, zależy od rodzaju inwestycji. Kredyt inwestycyjny zazwyczaj udzielany jest na 10 lat, ale można wydłużyć go nawet do 25 lat.
  • Waluta kredytu – w przypadku kredytu inwestycyjnego warto trzymać się zasady, że zobowiązanie zaciąga się w walucie, w której firma otrzymuje dochody służące do jego spłaty.

 

  • Firmowe kredyty inwestycyjne – na co przeznaczyć środki?

badania, 
nowe technologie, 
wyposażenie biura, 
wyposażenie hali produkcyjnej, 
nieruchomości,
– transport i pojazdy,  
szkolenia. 

Szczegóły oferty

Kwota
do 1 000 000 zł
Icon
Okres kredytowania
do 120 miesięcy
Icon
Elastyczne formy
zabezpieczeń
Icon

Dla kogo przeznaczony jest kredyt inwestycyjny?

Oferta kierowana jest do wszystkich klientów biznesowych bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, także dla start-upów!

 

Jak uzyskać kredyt inwestycyjny?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na dole strony, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki. Sprawdzi także ile funduszy możesz uzyskać. A następnie poinformuje Cię o decyzji. Wszystko trwa bardzo krótko!