Duma
Profesjonalizm
Skuteczność

ABOUT MARSHAL LION

Lider w zakresie efektywności finansowej przedsiębiorstw.

Jesteśmy dumni z sukcesu swoich Klientów, który w rezultacie staje się naszym sukcesem. Działamy na wielu płaszczyznach dostarczając kompleksowych rozwiązań dla firm oraz dla Klientów indywidualnych.

WE'VE EARNED THE TRUST OF MORE THAN
CUSTOMERS

WE'VE HELPED TO START
COMPANIES

WE'VE GRANTED
LOANS

  • 01
  • 02

NASZ ZESPÓŁ

Sebastian
Zaręba

Prokurent

More

Doświadczenie
Jeden z założycieli Marshal Lion Consulting. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży finansowej i w sprzedaży usług. Kompleksowo doradza zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Specjalizuje się w poszukiwaniu satysfakcjonujących rozwiązań i pozyskiwaniu finansowania w sytuacjach trudnych i skomplikowanych. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, utrzymywania długofalowych relacji z klientami oraz profesjonalnej obsługi. Ekspert w dziedzinie motywacji, samodoskonalenia i relacji międzyludzkich. Regularnie uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez skutecznych praktyków i poszerza swoją wiedzę w ww. obszarach. Udziela rad jak skutecznie prowadzić własną firmę, radzić sobie z przeciwnościami w biznesie i konsekwentnie osiągać wyznaczone cele. Sebastian Zaręba wspiera osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem. Założył on również firmę Diamond Club. Misją firmy jest wspomaganie przedsiębiorców w skutecznym prowadzeniu ich własnych biznesów sieciowych i osiąganiu rezultatów w postaci dochodów pasywnych.

Największy sukces zawodowy
Sukcesy klientów Marshal Lion w biznesie, m.in.: DELIKATESY – pomoc w uruchomieniu delikatesów z towarami z wyższej półki na warszawskiej woli. Kredyt inwestycyjny na start i leasing wybranych urządzeń, skuteczne doradztwo biznesowe i obsługa księgowa salonu fryzjerskiego na północy Polski – skonsolidowanie małych pożyczek tzw. chwilówek na jedną pożyczkę prywatną na dobrych warunkach, „wyczyszczenie” historii w BIK poprzez wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych we wspomnianych chwilówkach, uruchomienie kredytu bankowego w celu spłaty prywatnej pożyczki i zainwestowania pozostałych środków w rozwój firmy.

Specjalizacja
Finansowanie, zarządzanie zespołem, sprzedaż.

Pasje poza branżą zawodową
Książki o tematyce inteligencji finansowej i emocjonalnej, rozwój osobisty i psychologia sprzedaży, piłka nożna, podróże, muzyka taneczna.

Agata
Rój

Kierownik Biura Zarządu

More

Doświadczenie
Świat finansów poznała w 2010 roku, pracując jako specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych. Pełniła funkcję opiekuna klienta indywidualnego. Od stycznia 2017 roku jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie biura zarządu oraz administrację.

Największy sukces zawodowy
Nagradzana za wyróżniające się efektywności. Ukończone szkolenia: „Profesjonalny Office Manager”, „Podstawy zarządzania projektami”, „Efektywna Asystentka Zarządu”. Uważa, że człowiek jest w stanie zrealizować każdy postawiony sobie cel, jeśli jego praca jest systematyczna.

Specjalizacja
Planowanie, organizowanie i kontrolowanie procesów administracyjnych w firmie, tworzenie i wdrażanie procedur administracyjnych, zarządzanie kontaktami z dostawcami zewnętrznymi, organizacja spotkań biznesowych, organizacja wydarzeń firmowych, odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji i obieg dokumentów.

Pasje poza branżą finansową
Kino, muzyka, sport, podróże.

Kamila
Grochala

Dyrektor Zarządzający

More

Doświadczenie
Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie przy wyborze produktów inwestycyjnych, kredytowych i nieruchomościowych na rynku. Setki indywidualnych spotkań odbytych z przedsiębiorcami pozwoliły na dzielenie się wiedzą z jakimi wyzwaniami finansowymi borykają się małe i średnie firmy. Współpracuje z doświadczonymi ekspertami finansowymi i inwestorami. Zarządzała grupą sprzedaży i prowadziła szkolenia. Uważa, że entuzjazm i wiara w siebie prowadzą do zamierzonego celu.

Największy sukces zawodowy
Uśmiech na twarzach klientów po zakończonych transakcjach. Zdobycie zaufania wielu klientów oraz pozytywnych rekomendacji.

Specjalizacja
Finansowanie małych i średnich firm, doradztwo finansowe, znajomość nowoczesnych form inwestowania, Dobieranie odpowiednich metod organizacji pracy, technik negocjacji i mediacji.

Pasje poza branżą zawodową
Projektowanie wnętrz, podróże, gotowanie.

Angelika
Bogucka

Doradca Biznesowy

More

Doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej. Doradztwo zarówno w zakresie MŚP, jak i klientów indywidualnych. Trwałe relacje z klientami zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Pojęcie „trudny klient” dla mnie nie istnieje.

Największy sukces zawodowy
Zaufanie oraz liczne pozytywne rekomendacje klientów.

Specjalizacja
Finansowanie dla firm oraz klientów indywidualnych.

Pasje poza branżą zawodową
Dobra książka oraz podróże.

Daniel
Kutyński

Doradca Biznesowy

More

Doświadczenie
Karierę w finansach rozpoczynał w wieku 18 lat. Obecnie obsługuje firmy jednoosobowe, osoby prywatne i spółki. Pomaga swoim klientom skutecznie optymalizować wydatki i pozyskiwać wszelkiego rodzaju finansowanie.

Największy sukces zawodowy
Za największy sukces zawodowy uważa utrzymanie się w branży przez tak długi okres czasu oraz odnoszenie w niej dobrych wyników. Jako doradca pomagał tworzyć nową sieć sprzedaży oraz nadzorował pracę dwóch oddziałów bankowych.

Specjalizacja
Kredyty gotówkowe, kredyty firmowe, faktoring, leasing, usługi księgowe.

Pasje poza branżą zawodową
Rozwój osobisty i muzyka.

Michał
Machnicki

Doradca Biznesowy

More

Doświadczenie
Ponad 5-letni staż w bankowości pozwolił mu na zdobycie doświadczenia zarówno z klientem indywidualnym, jak i biznesowym. Umiejętnie łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną tak, aby zaproponowane rozwiązania były najlepsze dla klienta oraz adekwatne do sytuacji panującej na rynku.

Największy sukces zawodowy
Zdobycie Europejskiego Certyfikatu Bankowca.

Specjalizacja
Inwestycje kapitałowe i rynek walutowy.

Pasje poza branżą finansową
Marketing sportowy i piłka nożna.

Paweł
Nowak

Doradca Biznesowy

More

Doświadczenie
Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym. Budowę kariery zawodowej rozpoczął od branży ubezpieczeniowej, aby ostatecznie związać się z rynkami kapitałowymi. Ścieżkę zawodową rozpoczął od obsługi klienta, managera zespołu, kończąc na stanowisku prezesa spółki współpracującej z brytyjskim domem maklerskim. Aktualnie współpracując z klientami w dziedzinie finansowania, dzieli się także swoim doświadczeniem w kwestii nowoczesnych rozwiązań dla firm.

Największy sukces zawodowy
Przejęcie spółki w ciężkiej kondycji finansowej i podjęcie działań naprawczych. W przeciągu niecałego roku udało wyprowadzić się jej finanse na prostą oraz znacząco poprawić wizerunek.

Specjalizacja
Ciężkie sytuacje finansowe, zarówno w przypadku klientów indywidualnych jak i firm.

Pasje poza branżą zawodową
Strategiczne gry bitewne, gry planszowe, literatura fantastyczna.

Karol
Sidorczuk

Doradca Biznesowy

More

Doświadczenie
Blisko rok doświadczenia w sprzedaży produktów inwestycyjnych na rynku kapitałowym. Dzięki współpracy z doświadczonymi i licencjonowanymi doradcami szybko zdobył i ciągle poszerza wiedzę z zakresu finansowania małych i średnich przedsiębiorstw. Jest zdania, że budowanie trwałych relacji z klientem, na tle biznesowym, sprzyja utrzymywani szerokich sieci sprzedaży.

Największy sukces zawodowy
Uzyskanie najlepszych wyników sprzedażowych na rynku inwestycji kapitałowych. Rekomendacje i zaufanie klientów.

Specjalizacja
Negocjowanie preferencyjnych warunków finansowania dla małych i średnich firm. Budowanie długofalowej współpracy i poszerzanie sieci sprzedaży poprzez utrzymywanie partnerskich relacji z przedsiębiorcami. Dobieranie odpowiednich produktów finansowych zgodnie z preferencjami przedsiębiorstwa.

Pasje poza branżą zawodową
Motocykle, muzyka, sporty motorowe, książka.

Michał
Winek

Doradca Biznesowy

More

Doświadczenie
Współpracował z wieloma firmami zajmującymi się finansowaniem oraz pozyskiwaniem inwestycji dla swoich klientów. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie inwestycyjne na rynku kapitałowym. Błyskawicznie wspiął się na szczebel managerski koordynując pracę ponad 20 osobowego zespołu doradców inwestycyjnych. Niejednokrotnie wynagradzany za doskonałe wyniki w pracy oraz profesjonalną opiekę nad klientami biznesowymi.

Największy sukces zawodowy
Za największy sukces uznaje zaufanie które wypracował u swoich klientów. Konsekwentnie realizuje postawione sobie cele. Uważa, że podjęcie się trudnych do zrealizowania zadań, daje największą satysfakcję z ich sfinalizowania.

Specjalizacja
Doskonale orientuje się w świecie finansów. Twierdzi, że podstawą trafnych decyzji inwestycyjnych są wiedza i doświadczenie. Swoich klientów otacza opieką na najwyższym poziomie. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zasobami ludzkimi, zajmuje się również pozyskiwaniem finansowania dla firm i klientów indywidualnych.

Pasje poza branżą finansową
Sporty motocyklowe, piłka nożna, muzyka.

Natalia
Partyka-Ordon

Asystentka Zarządu

More

Doświadczenie
Posiada doświadczenie w zakresie profesjonalnego prowadzenia biura, zarządzania administracyjnego, kadr oraz wsparcia grupy sprzedaży. Obecnie wspiera w działaniach zarząd, a także dba o prawidłowe funkcjonowanie biura i administracji.

Największy sukces zawodowy
Za największy sukces zawodowy uważa swoje dotychczasowe doświadczenie zdobyte dzięki ciężkiej pracy i budowaniu relacji z innymi.

Specjalizacja
Koordynowanie pracy biura, odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji i obieg dokumentów, współpraca z dostawcami zewnętrznymi, organizacja spotkań, wsparcie zarządu i współpracowników w codziennych obowiązkach.

Pasje poza branżą zawodową
Górskie wędrówki, sporty zimowe, książki.
All Team
Collapse

NEWS

Mass media about us

Marshal Lion Part Of The New Economic Revolution

After a successful IEO, the Marshal Lion Group moves with a Private Sale

What To Do In An Economic Slump

Blockchain Life | World Blockchain Summit 2019

What an investor need to know before the IEO

Your guide to join Marshal Lion Group IEO.

Blockchain: A new Frontier in Crowdfunding

Marshal Lion expands into China

What were the beginnings of tokens like?

Blockchain finance

What We Do at Marshal Lion

What is a loan and why it is advantageous to participate in the Marshal Lion Project

How Non-Bank Loans Beat The Regular Thing: The Blockchain-Based Digital

IEO — the safe and transparent way to invest in a business — Exemplified by Marshal Lion

The Phenomenal IEO — A Revolution In Financing

Marshal Lion Group: Blockchain sebagai Solusi Pinjaman Bank

Marshal Lion Group: The Blockchain As A Solution To The Problems Related To Bank Loans

Обзор IEO Marshal Lion Group

Marshal Lion Group IEO Review

Marshal Lion Group irá tokenizar o mercado de empréstimos não bancários

Everything You Need to Know About Marshal Lion Group Coin

Marshal Lion Group: How Blockchain Is Changing the Way That Lending Works

Privacy in Crypto is Under Siege, We Need More Solutions to Protect Us

Partners/Memberships