Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe


Zarówno podczas zakładania działalności gospodarczej, jak również w trakcie jej prowadzenia bądź też realizacji kolejnych projektów, niezwykle ważne jest dobry plan wykorzystania budżetu. Oferujemy profesjonalne doradztwo finansowe niezależnie od etapu na jakim znajduje się Twoja firma. Naszym celem jest obniżenie kosztów finansowania i utrzymania Twojej firmy, jednocześnie stwarzając Ci najlepsze warunki do sukcesywnego pomnażania jej budżetu.

W trosce o budżet Twojej firmy

Chcesz zwiększyć kapitał swojej firmy, zminimalizować ryzyko finansowe, zainwestować w rozwój swojej firmy? Doradzimy Ci, w jaki sposób zarządzać budżetem, aby ograniczyć koszty, zwiększając zyski. Ponadto pomożemy Ci znaleźć najlepsze źródło finansowania dla Twojej firmy, które pozwoli Ci na pokrycie bieżących kosztów, jak też realizacji nowego projektu.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży, do dużych firm i spółek, a także inwestorów i tych, którzy planują sprzedaż lub zakup firmy bądź udziałów.

 

Pomagamy przy inwestycjach i transakcjach kupna/sprzedaż

Zajmujemy się analizą potrzeb inwestycyjnych oraz kapitałowych naszych klientów. Poznając wszystkie obszary jego firmy oraz definiując możliwości przedsiębiorcy, określamy strategiczne cele i warunki realizacji transakcji. Przygotowujemy strategie zakupy i sprzedaży, uwzględniając szanse i ograniczenia przedsiębiorstwa. Dzięki umiejętnościom negocjacyjnymi możemy zaproponować Ci również uczestnictwo w rozmowach z potencjalnymi kontrahentami.

Co więcej, otrzymasz od nas wsparcie w zakresie zwiększenia wartości firmy zarówno przed, jak też po jej sprzedaży. Korzystając z naszego doradztwa finansowego, efektywnie i skutecznie przeprowadzisz proces kupna/sprzedaży, pozyskasz odpowiedni kapitał, zwiększysz zwrot na zaangażowanie na kapitale.