Kredyty i usługi finansowe

Kredyty i usługi finansowe

Finansowanie rozwoju, bieżących zobowiązań, projektów i inwestycji. Instrumenty finansowe dopasowane do potrzeb i możliwości firmy.

  • Kredyty pozabankowe dla firm:

W Marshal Lion Finanse każdy może ubiegać się o finansowanie swoich potrzeb – wystarczy wybrać ofertę i złożyć stosowny wniosek. Nasza oferta to kredyty obrotowe, gotówkowe, konsolidacyjne oraz kredyty inwestycyjne dla firm. Nawet, jeżeli Państwa firma nie ma wysokich obrotów (ale nie ma też zaległości) będziemy mogli zaproponować atrakcyjne warunki spłaty. 

  • Doradztwo dla firm:

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie należy do najprostszych. Przepisy są skomplikowane i dynamiczne. Prawo podatkowe zmienia się średnio raz do roku, z kolei prawo bankowe i handlowe znacznie częściej. Aby nadążyć za tymi zmianami, warto skorzystać z usług profesjonalnych doradców. Doradztwo finansowe Marshal Lion to usługi na najwyższym poziomie. Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego kredytu, pomogą w pozyskaniu dotacji, wybiorą korzystną ofertę leasingu, co w efekcie pozwoli to na optymalizację kosztów firmy. 

  • Kredyt obrotowy dla nowych firm:

Kredyty obrotowe dla nowych firm polegają na finansowaniu wydatków bieżących. Dzięki nim można uzupełnić towar, wypłacić pensje, kupić niezbędne narzędzia. Ich największą zaletą jest elastyczność – sami ustalamy wysokość i czas trwania kredytu. Istnieją dwie wersje kredytów obrotowych dla firm – są to kredyty bieżące oraz kredyty w rachunku kredytowym. Kredyt bieżący można porównać do debetu na koncie osobistym – środki pobieramy w chwili kryzysu, np. na uzupełnienie asortymentu, nagłe naprawy. Inaczej jest z kredytem w formie rachunku – otrzymujemy go na konkretną kwotę i z konkretnym terminem zapłaty.  To, którą opcję wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas.  

Szczegóły oferty dostępne poniżej: